میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ترکیه

اردوغان: به‌رغم تحریم‌های پنهان و آشکار، توانایی‌های دفاعی خود را توسعه می‌دهیم

رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه اعلام کرد، ما به‌رغم تحریم‌های پنهان و آشکار که گاهی از سوی متحدانمان اعمال می‌شود، متمادیا توانایی‌های دفاعی خود را توسعه می‌دهیم.

تبلیغ در عصر ترکیه

رئیس جمهور اردوغان از طریق یاشار گولر وزیر دفاع ملی، به رزمایش گرگ دریا-2024/1 که توسط فرماندهی نیروی دریایی در شرق دریای مدیترانه انجام میشود، تلفنی وصل شد.

رئیس جمهور اردوغان با یادآوری اینکه، رژه 100 کشتی در تنگه استانبول به مناسبت یکصدمین سالگرد جمهوریت، بار دیگر ظرفیت نیروی دریایی را به نمایش گذاشت، گفت، بدین‌ترتیب همه با هم دیدیم که تی‌سی‌جی آنادولو، اولین کشتی پهپادبر جهان، چگونه امکانی را برای نیروی دریایی‌مان تامین کرده است. علاوه بر تی‌سی‌جی آنادولو، فعالیت‌ها برای آوردن یک ناو هواپیمابر بزرگتر به ارتش ادامه دارد. KAAN، هواپیمای نسل پنجم ما که تأثیر چند برابری بر نیروی هوایی ما خواهد داشت، اخیراً دومین پرواز خود را با موفقیت انجام داد.

تست‌های مختلف بایراکتار تی‌بی3، عنقا3 و کیزیل‌الما در حال انجام است. علیرغم تحریم‌های پنهان و آشکار که گاهاً توسط متحدانمان اعمال می‌شود، متمادیا توانایی‌های دفاعی خود را توسعه می‌دهیم. ما تقریباً در هر جبهه‌ای، از سامانه‌های بدون سرنشین گرفته تا پدافند هوایی، از خودروهای زرهی زمینی تا سیستم‌های جنگ الکترونیکی در حال مبارزه هستیم.

منبع
ایرانیان مقیم ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا