میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
آخرین خبرها

آیفون ۱۶ با این طراحی می‌آید

یک منبع آگاه تصویری منتشر کرده است که ظاهراً طراحی آیفون ۱۶ پرو را نشان می‌دهد. در این شماتیک می‌توانیم ببینیم که اپل این گوشی را تقریباً مشابه نسل قبلی طراحی کرده، اما اکنون جایگاه دکمه Capture نیز قابل مشاهده است.

تبلیغ در عصر ترکیه

تصویری از شماتیک طراحی آیفون ۱۶ پرو به‌ اشتراک گذاشته. در این تصویر می‌بینیم که پرچمدار بعدی اپل تفاوت بزرگی نسبت به آیفون ۱۵ پرو نخواهد داشت، اما طراحی دکمه‌ها اندکی تغییر خواهد کرد.

دکمه اکشن اکنون کمی درازتر شده و اندازه آن شبیه به دکمه‌های تنظیم صداست. دکمه جدید Capture نیز در این طراحی قابل مشاهده است و پایین‌تر از دکمه اکشن در سمت چپ فریم دستگاه قرار دارد. اندازه این دکمه تفاوت خاصی با دکمه اکشن ندارد، اما ظاهراً قرار نیست برآمده باشد. دکمه کپچر احتمالاً هم‌سطح با فریم گوشی خواهد بود.

طراحی شماتیک آیفون ۱۶ پرو و دکمه کپچر آن
منبع گزارش امروز، در گذشته تصاویر دقیقی را از طراحی آیفون ۱۳ پرو و ۱۴ پرو منتشر کرده است. این وب‌سایت چند روز پیش نیز تصاویری از طراحی آیفون SE ۴ فاش کرد که ظاهری شبیه به آیفون ۱۴ را نشان می‌داد.

طبق شایعات، آیفون ۱۶ پرو و پرو مکس قرار است نمایشگر بزرگ‌تری داشته باشند. اپل در نسل بعدی به‌جای نمایشگر ۶.۱ و ۶.۷ اینچی، احتمالاً از نمایشگر ۶.۳ و ۶.۹ اینچی استفاده خواهد کرد. با توجه به تغییر فریم آیفون ۱۵ به تیتانیوم و گردترشدن لبه‌های دستگاه، بعید به‌نظر می‌رسد که تغییر بزرگی برای سری آیفون ۱۶ در راه باشد.

بااین‌حال، از آنجایی که زمان زیادی تا پاییز ۱۴۰۳ باقی مانده است، باید منتظر باشیم تا ببینیم گزارش‌های بعدی درباره آیفون ۱۶ چه خواهند گفت. با توجه به اینکه فروش آیفون در بازارهای مهمی مثل چین کاهش یافته است، عرضه آیفون جدید بدون تغییر بزرگ، به بهبود شرایط این شرکت کمک نخواهد کرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
خبر آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا