میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ترکیه

کرملین: پوتین و اردوغان در آستانه دیدار می‌کنند

اوشاکوف همچنین در این نشست خبری گفت که رئیس جمهور روسیه چهارم ژوئیه نیز در آستانه با محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری ایران دیدار خواهد کرد.

تبلیغ در عصر ترکیه

یوری اوشاکوف، مشاور کاخ کرملین در سیاست خارجی در نشست خبری در مسکو اعلام کرد که روسای جمهور ترکیه و روسیه طی اجلاس شانگهای در آستانه، پایتخت قزاقستان دیدار خواهند کرد.

به گزارش عصر ترکیه به نقل از خبرگزاری آناتولی، اوشاکوف تصریح کرد که پوتین در این اجلاس علاوه بر اردوغان در سوم ژوئیه با روسای دولت‌های آذربایجان، چین، قزاقستان، پاکستان و هند به صورت جداگانه دیدار و گفتگو خواهد کرد.

مشاور کاخ کرملین در سیاست خارجی درباره دیدار روسای جمهور ترکیه و روسیه در آستانه گفت: سفر (پوتین) به ترکیه از مدت‌ها پیش برنامه ریزی شده است. به نظرم روسای جمهور دو کشور درباره این مساله رایزنی خواهند کرد. با توجه به موقعیت ویژه ترکیه در منطقه مباحث زیادی در این دیدار مطرح خواهد شد.

او در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: به صورت مستمر با تُرک‌ها در تماس هستیم. طی روزهای اخیر نیز رئیس جمهور پوتین با وزیر امور خارجه ترکیه دیدار کرده بود.

اوشاکوف همچنین در این نشست خبری گفت که رئیس جمهور روسیه چهارم ژوئیه نیز در آستانه با محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری ایران دیدار خواهد کرد.

گفتنی است، اجلاس سران سازمان همکاری شانگهای سوم و چهارم ژوئیه جاری در آستانه پایتخت قزاقستان برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا