میزیتو
تبلیغ در عصر ترکیه
خبرهای ایران

پیش بینی هوای تهران برای 5 روز آینده

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران جوی نسبتا پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری طی پنج روز آینده روی استان تهران پیش‌بینی می‌شود.

بررسی نقشه‌های پیش‌بینی و تحلیل برونداد الگوهای پیش‌یابی عددی بیانگر جوی نسبتا پایدار و آسمانی صاف تا کمی ابری طی پنج روز آینده بر روی استان تهران است.

طی این مدت در ساعات بعد از ظهر و شب گاهی افزایش سرعت وزش باد در بعضی ساعت‌ها، وزش باد شدید با احتمال گردوخاک و کاهش دید موقت به‌ویژه در نواحی غربی و جنوبی استان همچنین ورود گرد و غبار انتقالی به‌ویژه از روز سه‌شنبه (۱۳تیر) از استان‌های مجاور مورد انتظار است.

در ارتفاعات گاهی افزایش ابر و در ارتفاعات بالادست شمال شرقی استان رخداد تندباد موقت و رگبار باران با احتمال رعد و برق دور از انتظار نیست.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۱۲ تیر) صاف در بعضی ساعت‌ها وزش باد و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۵ و حداکثر دمای ۳۷ درجه سانتیگراد و در روز سه‌شنبه (۱۳ تیر) صاف در بعضی ساعت‌ها غبار محلی،گاهی وزش باد و در بعد از ظهر افزایش باد با حداقل دمای ۲۴ و حداکثر دمای ۳۸ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۴۰ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا