میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ورزش

پرسپولیس از هم پاشید، ۴ بازیکن جدا شدند

مدیریت پرسپولیس باید در همان نیم‌فصل برای تمدید قرارداد با بازیکنان شاخص خود اقدام می‌کرد تا مشکلات امروز گریبانش را نگیرد. قهرمان لیگ بیست‌وسوم…

تبلیغ در عصر ترکیه

 مدیریت پرسپولیس باید در همان نیم‌فصل برای تمدید قرارداد با بازیکنان شاخص خود اقدام می‌کرد تا مشکلات امروز گریبانش را نگیرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، قهرمان لیگ بیست‌وسوم شاید بهترین کاری که باید می‌کرد حفظ کادرفنی و ستاره‌های تیمش و تقویت تیم در دو سه پست بود اما خلاف این اتفاق را در پرسپولیس شاهد بودیم تا در شرایط فعلی این باشگاه را در حالت کما ببینیم.

از دو ماه مانده به اتمام لیگ مشخص بود که که باشگاه تراکتور به‌شدت چهار بازیکن پرسپولیس (علیرضا بیرانوند، مهدی ترابی، دانیال اسماعیلی‌فر و علی نعمتی) را با پیشنهادهای سنگین مالی هوایی کرده است. البته مرتضی پورعلی‌گنجی هم در این جمع بود که در همان مقطع این پیشنهاد را رد کرد. در آن زمان باشگاه پرسپولیس واکنش تندی به این اخبار نشان داد و حتی رسانه‌ها را به اتهام برهم زدن آرامش سرخپوشان تهدید به شکایت کرد، درحالی‌که از این باشگاه انتظار می‌رفت از همان موقع برای حفظ کادرفنی و بازیکنانش اقدام می‌کرد تا با وضعیت فعلی مواجه نشود.

واقعیت امر این است که مدیریت پرسپولیس باید در همان نیم‌فصل برای تمدید قرارداد با بازیکنان شاخص خود اقدام می‌کرد و این شرایط را در اختیار تیم‌های متمول قرار نمی‌داد تا با پیشنهادهای وسوسه‌انگیز آنها را برای ادامه حضور در جمع قرمزها دچار تردید کنند اما مدیریت این باشگاه اعتقاد داشت پرسپولیس نباید التماس بازیکنی را بکند و هر بازیکنی خواست می‌تواند برود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا