میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
ترکیه

وزیر حمل‌و‌نقل: سیستم‌های فناوری جدید در ایمنی ناوبری و امنیت دریایی ترکیه

پرچم ترکیه از جمله معتبرترین پرچم‌های جهان در بخش دریانوردی است. میزان مالیات مصرف ویژه را برای کشتی‌های حامل بار و مسافر، قایق‌های تفریحی تجاری، کشتی‌های خدماتی و ماهیگیری از سال 2004 به صفر رساندیم.

تبلیغ در عصر ترکیه

عبدالقادر اورال‌اوغلو، وزیر حمل‌و‌نقل و زیرساخت ترکیه در مصاحبه با آنادولو ضمن اشاره به اینکه سیستم‌های فناوری جدید در میهن آبی ایمنی ناوبری و امنیت دریایی را به میزان قابل توجهی افزایش داده است، گفت: ما به دریاهای خود با سامانه‌های شرکت کوسپاس-سارست و سامانه جهانی اضطرار و ایمنی دریایی گوش داده، با سیستم شناسایی خودکار رصد و با مراکز خدمات ترافیک کشتی مدیریت می‌کنیم.

به گزارش عصرترکیه، وزیر حمل‌و‌نقل و زیرساخت ترکیه اظهار داشت: پرچم ترکیه از جمله معتبرترین پرچم‌های جهان در بخش دریانوردی است. میزان مالیات مصرف ویژه را برای کشتی‌های حامل بار و مسافر، قایق‌های تفریحی تجاری، کشتی‌های خدماتی و ماهیگیری از سال 2004 به صفر رساندیم.

اورال‌اوغلو تصریح کرد: حدود 12.8 میلیارد لیر حمایت مالی و 6.8 میلیون تن حمایت سوخت ارائه کردیم. نتایج بهره ور این حمایت را در هر زمینه مشاهده می‌کنیم. تعداد وسایل نقلیه حمل شده در خطوط معمولی رو-رو که ارتباط بین‌المللی دارند، طی 20 سال گذشته از 220 هزار دستگاه به 705 هزار دستگاه افزایش یافته است.

وی ادامه داد: علاوه بر این، برای شناورهای رو-رو با پرچم ترکیه در ازای هر واحد بار در هر 10 مایل دریایی 2 دلار و برای شناورهای رو-پاکس نیز در هر 10 مایل دریایی 3 دلار پول تشویقی ارائه می‌کنیم. همچنین در صورت احراز شرایط مندرج در قانون نیز هزینه‌های راهنمایی و یدک‌کشی که توسط کشتی‌های رو-رو و رو-پاکس در بنادر ما پرداخت می‌شود، بدون توجه به پرچم آنها توسط وزارت ما تامین می‌شود.

منبع: آناتولی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا