میزیتو
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

نحوه دریافت وام ۱۰ میلیونی پیاده روی اربعین

تسهیلات طرح زائران اربعین حسینی (ع) در بانک ملی ایران به‌صورت قرض الحسنه پرداخت می‌شود.

بانک ملی ایران به اطلاع متقاضیانی که در موعد مقرر نسبت به افتتاح حساب ویژه طرح زائران اربعین حسینی (ع) اقدام کرده اند می‌رساند پس از ثبت نام در سامانه سماح از تاریخ اول تا پنجم شهریور ماه سال جاری با نصب آخرین نسخه همراه بام، درخواست تسهیلات خود را به‌صورت غیر حضوری ثبت کنند.

مبلغ این تسهیلات پس از امضای الکترونیکی قرارداد به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.

شرایط دریافت وام ۱۰ میلیونی پیاده روی اربعین
به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بانک ملی ایران به آن دسته از متقاضیانی که در موعد مقرر حساب ویژه طرح تسهیلاتی «زائران اربعین» را افتتاح کرده باشند، این وام را پرداخت می‌کند. متقاضیان بعد از افتتاح حساب، باید در سامانه سماح ثبت نام کرده باشند تا بتوانند از تاریخ اول تا پنجم شهریورماه سال جاری، در همراه بام، برای این تسهیلات درخواست بدهند. مبلغ این وام بعد از دریافت امضای الکترونیکی قرارداد تسهیلات به حساب متقاضیان واریز خواهد شد.سلام نو

طبق آخرین اطلاعات، متقاضیان با تودیع مبلغ ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، از تسهیلات ویژه طرح به مبلغ ۱۰ میلیون تومان برای خرید ارز اربعین و کمک هزینه سفر بهره مند شوند. این تسهیلات قرض الحسنه بوده و وام گیرندگان باید بعد از بازگشت از سفر برای تا شش برای پرداخت اقساط اقدام کنند.

بنابراین با توجه به مبلغ وام، مدت زمان بازپرداخت شش ماهه، مبلغ اقساط ۲ میلیون تومان خواهد بود. سود کل این وام ۲۰۰ هزار تومان و مبلغ سود و تسهیلات با هم ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان خواهد بود.

نکات طلایی برای پیاده روی اربعین
بخوانید

خرید غیرحضوری ارز اربعین از طریق اپلیکیشن بله
در صورتی که زائران مایل به خرید ارز اربعین باشند می‌توانند از طریق بانک ملی اقدام کنند. فرآیند فروش ارز به صورت ۲۴ ساعته و در بستر اپلیکیشن بله انجام می‌شود. فروش ارز اربعین به صورت حضوری نخواهد بود.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
سلام نو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا