میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
سراسر جهان

شرایط جدید عربستان برای حمل آب زمزم در هواپیما

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: مجموعه سازمان هواپیمایی کشور عربستان و فرودگاه‌های جده و مدینه در خصوص ایمنی پرواز‌ها صرفا اقدام به پذیرش آب زمزم به صورت بسته بندی‌های مشخص و قابل تهیه در فرودگاه‌ها و اقصی نقاط شهر کرده‌اند و دستورالعمل خاصی برای انتقال مشخص شده است.

تبلیغ در عصر ترکیه

حسام قربانعلی با بیان اینکه تا روز گذشته حدود ۳۰ هزارنفر از حجاج بیت الله از فرودگاه‌های مدینه و جده به فرودگاه‌های کشور اعزام شدند، اظهار کرد: برای این انتقال تا به این لحظه تاخیر آزار دهنده‌ای در طول عملیات مشاهده نشده و بخش قابل توجهی از پرواز‌ها با تعجیل و زودتر از موعد برنامه ریزی شده از این فرودگاه‌ها انجام شده است.

به گزارش ایسنا، وی افزود: شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برای انتقال بار در جهت رفاه حال حجاج هیچگونه محدودیت وزنی در نظر نگرفته و حداکثر همکاری را در این بخش داشته است.

سخنگوی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در خصوص حمل آب زمزم هم به همین صورت است. هیچگونه مشکل و موضوعی برای انتقال وجود ندارد و صرفا یک دستورالعمل در این بخش وجود دارد. مجموعه سازمان هواپیمایی کشور عربستان و فرودگاه‌های جده و مدینه در خصوص ایمنی پرواز‌ها صرفا اقدام به پذیرش آب زمزم به صورت بسته بندی‌های مشخص و قابل تهیه در فرودگاه‌ها و اقصی نقاط شهر کرده‌اند و دستورالعمل خاصی برای انتقال مشخص شده است.

وی همچنین اضافه کرد: غیر از این دستورالعمل، این قوانین فرودگاهی است که برای انتقال بار ممانعت به عمل می‌آوردند در غیر این صورت از جانب شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی هیچگونه محدودیتی برای انتقال آب زمزم وجود ندارد.

شرایط جدید عربستان برای حمل آب زمزم در هواپیما1

قربانعلی در پایان گفت: تمام تلاش همکاران در این دو فرودگاه ایجاد حداکثر رفاه و آرامش و حداکثر سرعت برای انتقال حجاج از کشور عربستان به ایران است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا