میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
گوناگون

زندگی خانواگی در خانه ۹ متری! (+عکس)

خانه کوچک گالیانو ۱۰۰ رو به شمال شرقی به سمت ونکوور قرار دارد و از مناظر زیبای محیط اطراف خود و منطقه جنگلی به خوبی بهره می برد. تریم استودیو در مواجهه با درخواست ساخت خانه ای که بزرگتر از ۹.۲۹ متر مربع و بلندتر از ۴.۸۸ متر نباشد، به چالش کشیده شد.

تبلیغ در عصر ترکیه

گالیانو ۱۰۰ خانه ای دو طبقه و دارای درهایی با شیشه های قدی است که موجب می شود فضا بزرگتر احساس شده و در عین حال ارتباط با فضای بیرون ایجاد شود.

به گزارش عصر ایران، شرکت معماری تریم استودیو (Trim Studio) طی یکی از پروژه های خود در نزدیکی ونکوور، کانادا، خانه کوچکی را برای یک زوج جوان ساخت. این پروژه که به نام گالیانو ۱۰۰ شناخته می شود، مساحتی فقط ۹.۲۹ متر مربعی دارد و به ونکوور مشرف است.

گالیانو ۱۰۰؛ خانه ای کوچک مشرف به ونکوور

خانه کوچک گالیانو ۱۰۰ رو به شمال شرقی به سمت ونکوور قرار دارد و از مناظر زیبای محیط اطراف خود و منطقه جنگلی به خوبی بهره می برد. تریم استودیو در مواجهه با درخواست ساخت خانه ای که بزرگتر از ۹.۲۹ متر مربع و بلندتر از ۴.۸۸ متر نباشد، به چالش کشیده شد. الزامات شامل یک فضای نشیمن، آشپزخانه، اجاق هیزمی، حمام، اتاق خواب، پاسیو، انبار چوب و دوش در فضای باز می شد.

خانه ۹ متری 1 خانه ۹ متری 2

اما تیم تریم استودیو به طرز شگفت انگیزی موفق شد تا تمام خواسته های مشتریان خود را برآورده کند. مالکان گالیانو ۱۰۰ مجموعه ای از عکس های عناصر مختلف مورد علاقه خود را در اختیار تیم تریم استودیو قرار داد و آنها موفق شدند تا خانه ای کوچک با طراحی شگفت انگیز و جذاب را ارائه کنند. به گفته مالکان خانه، این دقیقا همان چیزی است که در زمان آغاز این فرایند در ذهن داشتیم و کار با تریم استودیو بسیار رضایتبخش بوده است.

گالیانو ۱۰۰ خانه ای دو طبقه و دارای درهایی با شیشه های قدی است که موجب می شود فضا بزرگتر احساس شده و در عین حال ارتباط با فضای بیرون ایجاد شود. ایوانی کوچک سه طرف خانه را در بر می گیرد و دوش بیرونی، کباب پز، و انبار چوب روی آن قرار دارند. یک سکوی دیگر میزبان جکوزی و محل نشیمن است که مکانی عالی برای لذت بردن از شب های گرم تابستان محسوب می شود.

خانه ۹ متری 3

خانه ۹ متری 4

اطلاعات پروژه

نام پروژه: گالیانو ۱۰۰

معماران: تریم استودیو

مشتری: کریس و آلیشیا الکساندر

نوع: مسکونی / خانه تعطیلات

سبک: مدرن

مکان: جزیره گالیانو، کانادا

اندازه: ۹.۲۹ متر مربع

خانه ۹ متری 5

خانه ۹ متری 6

خانه ۹ متری 7

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا