میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

در آکسفورد این گونه خودرو می سازند (عکس+فیلم)

کارخانه آکسفورد در حال حاضر به تولید خودروهای جدید مینی اختصاص دارد که از سال 2001 توسط گروه ب ام و معرفی شد. مدل های مینی 3 درب، مینی 5 درب و همچنین مینی کلاب من و مینی الکتریک در کارخانه آکسفورد تولید می شوند.

ارخانه آکسفورد در حال حاضر به تولید خودروهای جدید مینی اختصاص دارد که از سال 2001 توسط گروه ب ام و معرفی شد. مدل های مینی 3 درب، مینی 5 درب و همچنین مینی کلاب من و مینی الکتریک در کارخانه آکسفورد تولید می شوند.

کارخانه آکسفورد در کاولی، جنوب شرقی آکسفورد، انگلیس، یک تاسیسات مونتاژ خودرو است که به تولید مدل های مختلف برند مینی اختصاص دارد. این کارخانه در کنار کارخانه همز هال، بخش تولید پیشرانه ها، و کارخانه سویندون، بخش پرس بدنه و مونتاژ مقدماتی، مثلث تولید خودرو مینی را تشکیل می دهد.

کارخانه آکسفورد؛ خانه مینی از گذشته تا به امروز
کارخانه آکسفورد در حال حاضر به تولید خودروهای جدید مینی اختصاص دارد که از سال 2001 توسط گروه ب ام و معرفی شد. مدل های مینی 3 درب، مینی 5 درب و همچنین مینی کلاب من و مینی الکتریک در کارخانه آکسفورد تولید می شوند.

قرار است از سال 2024 تولید نسل بعدی مینی 3 درب و مینی 5 درب با پیشرانه های احتراقی و همچنین مدل جدید مینی کانورتیبل در کارخانه آکسفورد آغاز شود. این در شرایطی است که تولید مدل های تمام الکتریکی جدید مینی از سال 2026 در این کارخانه آغاز خواهد شد که شامل مینی کوپر 3 درب و کراس اوور جمع و جور مینی ایس‌من می شوند.

این کارخانه در میان مدت به ظرفیت تولید حدود 200 هزار دستگاه در سال خواهد رسید. از سال 2030، کارخانه آکسفورد به طور انحصاری مدل های تمام الکتریکی مینی را تولید خواهد کرد.

سرمایه گذاری ب ام و برای تولید مدل های تمام الکتریکی مینی
ب ام و به تازگی از یک سرمایه گذاری 600 میلیون پوندی برای تولید مدل های تمام الکتریکی مینی در کارخانه آکسفورد خبر داد. تا سال 2030، تولید خودرو در این کارخانه منحصر به مدل های الکتریکی خواهد بود. گروه ب ام و از سال 2000 تاکنون، بیش از 3 میلیارد پوند در سه کارخانه سویندن، همز هال و آکسفورد سرمایه گذاری کرده است.

کارخانه آکسفورد امسال 110 سالگی خود را جشن گرفت. این کارخانه خانه و قلب برند مینی باقی مانده و با آغاز تولید دو مدل تمام الکتریکی جدید از سال 2026، مسیر این برند به سوی آینده ای تمام الکتریکی تایید شده است.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
عصر ایران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا