میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

حرکت جنجالی باغ وحش چینی؛ انسان هایی در لباس خرس و خشم بازدید کنندگان (+فیلم)

ویدیوی عجیبی که در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده، یک خرس آفتاب را نشان می دهد که روی پاهای عقب خود ایستاده است و حالتی شبیه انسان دارند.

چین خوردگی پوست پشت این خرس انسان نما هنگام ایستادن در این ویدیو که باعث تعجب کاربران شبکه های اجتماعی شده، این شایعه را دامن زده است که این خرس آفتاب در حقیقت انسانی است که لباس خرس پوشیده و ظاهرا لباس، کمی هم برای او گشاد بوده است.

ویدیوی این خرس انسان نما و گمانه زنی های گسترده، باغ وحش هانگژو را وادار کرده است که این شایعات را تکذیب کند و توضیح دهد که خرس آفتاب آنها واقعی است. این باغ وحشت اعلام کرد: «خرس های آفتاب مالزیایی کوچکتر از خرس های دیگر هستند و ظاهر متفاوتی دارند.»

در بیانیه باغ وحش که از زبان این خرس آفتاب به نام آنجلا نوشته شده، آمده است: «مدیر باغ وحش دیروز بعد از کار با من تماس گرفت و از من پرسید که آیا از کارم خسته شده ام و یک انسان را به جای خودم گذاشته ام؟ بعضی از مردم فکر می‌کردند که نحوه ایستادن من خیلی شبیه انسان است… به نظر می‌رسد که شما من را خیلی خوب درک نمی‌کنید، بنابراین دوباره تاکید می‌کنم: من یک خرس آفتاب هستم!»

سخنگوی باغ وحش تایید کرد که این حیوان واقعی است و خاطرنشان کرد که در طول گرمای ۴۰ درجه سانتیگراد، یک انسان در لباس خرس، بیش از چند دقیقه دوام نمی آورد و بیهوش می شود.»

وقتی صحبت از خرس‌ها می‌شود، اولین چیزی که به ذهن می‌رسد یک هیبت قدرتمند و شگفت‌انگیز است…اما همه خرس‌ها غول‌پیکر نیستند و شخصیت‌های متفاوتی دارند. به گفته این باغ وحش، خرس‌های آفتاب به اندازه سگ‌های بزرگ هستند و زمانی که روی دو پای عقب خود می ایستند، حداکثر ۱ متر و ۲۷ سانت قد دارند، در حالی که مثلا خرس‌های گریزلی‌ و گونه‌های دیگر، اگر روی دو پای خود بایستند ممکن است به ۲ متر و ۷۴ سانت هم برسند.

باغ‌وحش‌های دیگر چین قبلاً متهم شده بودند که سعی می‌کنند سگ‌هایی را که شبیه گرگ یا گربه‌های آفریقایی رنگ‌شده‌اند و الاغ‌هایی که شبیه گورخر رنگ‌شده‌اند را به جای حیوانات واقعی به کار ببرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
روزیاتو

3 دیدگاه

  1. اگه همه عالم هم جمع بشن بگن خرس واقعی من یکی میگم لباس پوشیده علکی وبی مدرک دفاع نکنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا