میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

توافق باشگاه رم با اسپانسر عربستانی (+عکس)

باشگاه رم با ریاض سیزن برای اسپانسرینگ جلوی پیراهن این تیم به توافق رسید.

باشگاه رم برای اسپانسر جلوی پیراهن خود با فصل ریاض که یک جشنواره تفریحی و ورزشی سالانه با حمایت دولتی عربستان سعودی است، به تفاهم رسید.

در متن اطلاعیه جالوروسی آمده است:

آ اس رم خوشحال است که یک همکاری جدید با فصل ریاض را اعلام می‌کند، که یکی از رویداد‌های سرگرمی پیشرو در جهان، به اسپانسر جدید باشگاه در جلوی پیراهن تبدیل خواهد شد.

فصل ریاض هر ساله در ماه‌های زمستان بازدیدکنندگانی را از سراسر جهان به پایتخت عربستان سعودی جذب می‌کند تا هزاران کنسرت، نمایشگاه، تجربه غذاخوری و سایر رویداد‌های سرگرمی منحصربه‌فرد با حضور بزرگترین برند‌ها و افراد را تجربه کنند.

ترکی آل شیخ، رئیس اداره سرگرمی عمومی عربستان سعودی گفت: پیراهن زرد و قرمز منحصربه‌فرد است. این پیراهن مترادف با آ اس رم در سراسر جهان است و ما مفتخریم که فصل ریاض اکنون با چنین پیراهن نمادینی همراه خواهد بود.

او ادامه داد: موفقیت اخیر رم در اروپا باعث می‌شود که این زمان هیجان‌انگیزی برای عضویت در این باشگاه معروف باشد و ما مشتاقانه منتظریم تا ببینیم در سال‌های آینده با هم چه چیزی می‌توان به دست آورد.

لینا سولوکو، مدیر اجرایی و مدیر کل رم گفت: ما با استقبال از فصل ریاض، به عنوان شریک اصلی جدید آ اس رم هیجان‌زده هستیم. فصل ریاض یکی از بزرگترین رویداد‌های سرگرمی زمستانی در جهان است که ورزش در قلب آن قرار دارد. ما مشتاقانه منتظریم تا بازی‌های دوستانه خود را در آنجا انجام دهیم و اشتیاق این کشور را برای فوتبال تجربه کنیم.

افتتاحیه فصل ریاض در اکتبر ۲۰۱۹، با موفقیت چشمگیری آغاز شد و تعداد بازدیدکنندگان آن از مرز ۱۰ میلیون نفر گذشت. رویداد‌های بعدی، چندین رکورد جهانی گینس را شکستند و شهرت عالی این شرکت را برای جذب مخاطبانشان ایجاد کردند.

باشگاه رم هنرنمایی سردار آزمون را توییت کرد (فیلم)
بخوانید
عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا