میزیتو
آخرین خبرها

این 12 خانم روس، با یک عکس دسته جمعی همسران نظامی خود را لو دادند (+عکس)

عصر ترکیه – ناشی گری 12 خانم روس در گرفتن یک عکس دسته جمعی، باعث شد ارتش اوکراین ۱۲ عضو واحدی که ماریوپل را بمباران کردند، شناسایی کند.

روش شناسایی این افراد بدین شکل بوده که یکی از هکرهای ارتش اوکراین به ایمیل همسر یکی از افسران روس، دسترسی پیدا می کند. سپس خود را عضو ارتش روسیه معرفی می کند و از او می خواهد با تهیه عکسی، همسر خود همکاران او را سورپرایز کند.

به نوشته “جنگاوران” ، ‏ظاهرا در ابتدا هکرها ایمیل “کلنل سرگی آتروشچنکا” فرمانده واحد را به مدت چند ماه زیر نظر می‌گیرند و اطلاعات کامل شخصی و محل استقرار واحد و عملیات او را به دست می‌آورند و سپس، به ایمیل همسر او، لیلیا، دست می‌یابند و متوجه می‌شوند که او علاقه خاصی دارد با عکس‌های عریان همسرش را سورپرایز کند.

هکر به او ایمیل می‌زند و از او می‌خواهد به همراه همسران سایر افسرها با پوشیدن کت شوهران و نصب مدال‌هایشان عکس‌هایی میهن‌پرستانه بگیرند تا از این طریق کلنل و افسرانش را حسابی سورپرایز کنند.
زنان بی خبر از همه جا نیز چنین می کنند و بدین ترتیب همه اعضای تیم بمباران کننده ماریوپل شناسایی می شوند.

در بمباران ماریوپل، تعداد زیادی از نظامیان و غیرنظامیان اوکراینی کشته شدند و ارتش این کشور در صدد شناسایی عاملان این بمباران و مجازات آنهاست.

اردوغان: تلاش‌ ما، برگزاری نشستی میان پوتین و زلنسکی است
بخوانید
عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا