میزیتو
تبلیغ در عصر ترکیه
آخرین خبرها

از چوپانی در ترکیه تا برگزاری گالری نقاشی در آمریکا

سینان دمیر درباره کارهایش گفت آثار من در واقع تلاش یک چوپان برای به تصویر کشاندن تخیلات و تصورات سورئالش بر روی بوم نقاشی است.

سینان دمیر چوپان اهل ترکیه که زمانی در کوهستانهای آنتالیا در چادر زندگی می کرد و چوپانی می کرد ، برای نقاشیهایش چنان معروف شده است که در نیویورک نمایشگاه برگزار می کند.

به گزارش عصرترکیه به نقل از روزنامه حریت ترکیه، این هنرمند ترکیه ای در دورانی که در کوه و دمن زندگی و چوپانی می کرد، با الهام از طبیعت و فکر خلاق خود نقاشیهایی ترسیم کرد که با انتشار عکس آنها در رسانه های اجتماعی به سرعت جلب توجه کرد و مورد توجه علاقمندان به هنر و گالریهای هنری قرار گرفت.

هم اکنون نقاشیهای او در برخی از معروفترین گالریهای جهان جا گرفته است و او خود را برای برگزاری نمایشگاه آثارش در نیویورک آمریکا آماده می کند. سینان دمیر همچنین با همکاری جشکون آرال عکاس باسابقه خبری قرار است نمایشگاه عکس و نقاشی با موضوع تغییرات اقلیمی در ماه نوامبر در گازخانه استانبول برپا کنند.

سینان دمیر درباره کارهایش گفت آثار من در واقع تلاش یک چوپان برای به تصویر کشاندن تخیلات و تصورات سورئالش بر روی بوم نقاشی است.

تاسیس اولین بانک تمام دیجیتال ترکیه
بخوانید
عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا