میزیتو
بلیط هواپیما فلای تودی
تبلیغ در عصر ترکیه
ورزش

اتفاق عجیب در فوتبال؛ مهاجم گلزن گلر شد

یلان پس از اتمام تعویض ها، دقایق پایانی را با ژیرو درون دروازه به کار ادامه داد. او یک واکنش عالی هم داشت و مانع ثبت گل تساوی جنوا شد.

تیم ملی فرانسه به اتفاق منحصر به فرد دیشب در مورد اولیویه ژیرو، مهاجم میلان، که با لباس دروازه بانی در آخرین دقایق دیدار تیمش مقابل جنوا، کار کرد، واکنش نشان داد.

ژیرو به عنوان بازیکن تعویضی در نیمه دوم به زمین رفت، اما در وقت های تلف شده بازی، پیراهن و دستکش گلر میلان یعنی مایک ماینیان را پوشید. در واقع میلان همه تعویض هایش را انجام داده بود تا پس از اخراج ماینیان، ژیرو محبور شود جای او درون دروازه قرار بگیرد.

ماینیان پس از خطا روی مهاجم جنوا، کارت قرمز مستقیم دریافت کرد. با دخالت VAR داور برای بازبینی صحنه رفت و در نهایت تصمیم به اخراج دروازه بان گرفت. به این ترتیب میلان پس از اتمام تعویض ها، دقایق پایانی را با ژیرو درون دروازه به کار ادامه داد. او یک واکنش عالی هم داشت و مانع ثبت گل تساوی جنوا شد.

صفحه رسمی تیم ملی فرانسه در شبکه اجتماعی ایکس به شکلی خنده دار در مورد بازی ژیرو به عنوان دروازه بان واکنش نشان داد و ضمن انتشار این خبر نوشت: «اکنون باید لیست دروازه بان ها را به روز کنیم. تصویری از سه دروازه بان علاوه بر ژیرو.»

لازم به ذکر است که فرانسه باید به زودی در مقدماتی یورو 2024 برابر هلند قرار بگیرد.

عضویت در تلگرام عصر ترکیه عضویت در اینستاگرام عصر ترکیه
منبع
ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا